Īpašie piedāvājumi

Apskatītie produkti

Informācija

Facebook Fanu atlaides

Kļūsti par mūsu Facebook lapas sekotāju un nopelni 5 % atlaidi pirkumiem!

Spinings AIRRUS ZERO

Z762-SL

Jauns produktsEsam atraduši iespēju piegādāt mūsu pircējiem viendaļīgos spiningus no Amerikas par saprātīgām pasta izmaksām. Nav noslēpums, iepriekš tā bija liela problēma. (piedāvājumā ir arī vairāki divdaļīgie modeļi) Ar prieku varam piedāvāt Amerikāņu ražotāja „Airrus Rods” inovatīvos izstrādājumus.

Vairāk informācijas

Klientu atsauksmes

Vēl šai precei nav
pievienotu atsauksmju
Vērtēt preci

234,00 € AR PVN

Visa un Matercard
Visa un Matercard

Vairāk informācijas


Airrus tika dibināts Amerikas Savienotajās Valstīs - pašlaik uzņēmums pieder Itāļu makšķerēšanas entuziastiem kas turpina virzīt ražošanā pašas jaunākās tehnoloģijas un sasniegumus. Kompānijas panākumi ir acīm redzami – Airrus ir četrkārtējais uzvarētājs nominācijā „rod for freshwater fishing” izstādē ICAST. Uzņēmuma mērķis: ražot izstrādājumus kurus uzreiz var atpazīt pēc dizaina, veiktspējas un praktiskuma.


AIRRUS ZERO

Airrus Rods izveidojis pilnīgi jaunas kategorijas spininga modeli Zero. Tas nelīdzinās nevienai agrāk noteiktai kategorijai: tas nav modelis, kas domāts tikai klasiskai "Rock fishing" ,"Ultralight" vai "Drop shot" stila makšķerēšanai - Zero apvieno visas šīs iespējas vienā modelī!

Neparasts garumu ar neparastu jaudu un īpaši jūtīgu materiālu.

Zero tika izstrādāts, lai sniegtu vislabāko konkurētspēju visu mānekļu grupā ar svaru no 1,0 gr līdz 7,0 gr, visos gadījumos, kur jums ir nepieciešams, lai saprastu, reālajā laikā, ko māneklis dara, un mazāko pieskārienu tam - neatkarīgi vai tas būtu mikro šūpiņš vai džigs vai minnow tipa vobleris. Lai to panāktu, mēs izmantojām hibrīdu blanku, kas atšķiras no klasiskājām kategorijām MED-FAST / FAST / X-FAST un definējām to kā ''NIMBLE ACTION". Daļa blankas tika mantota no AIRRUS flagmaņa, modeļa AIRRUS X-Entity kurā tika izmantotas trīs dažādas oglekļa šķiedras RADIALMATRIX maisijumus orientējot trīs dažādos leņķos lai uzlabotu griezes un vērpes spēku. Kā arī tika pievienota jaunas koncepcijas hibrīda spicīte „V-Torsion” . Inovatīva materiāla izmantošana ļāva mums izveidot neticami spēcīgu spicīti ar ļoti lielu triecienisturību un zemu termiskās izplešanās spēju. Turklāt šī spicīte sniedz izcilu tālmešanas spēju pat ar ļoti viegliem mānekļiem un neticamu jūtīgumu kas ļaus jums atšķirt vai māneklis ir uzsitis pa akmeni, koku vai grunti, savukārt tas viss ir perfekti „dzirdams” rokā.

Spinings ir aprīkots ar KIGAN firmas riņķiem KIGAN SEMI MICRO. Modelis ir raksturīgajā AIRRUS RED stilā un krāsā lai atvieglotu vizuālo uztveri copes brīdī gan dienā gan zema apgaismojuma laikā. Zero tiek aprīkots arī ar mūsu jauno līdzsvara sistēmu AIRRUS MICROBALANCE SYSTEM, kas dažu sekunžu laikā ļauj nobalancēt spiningu ar spoli. 3 dažādi svariņi no 5 līdz 15 gr - viegli skrūvējas rokturī.

SVARĪGA PIEZĪME: ar dažām svara un formas, ēsmas kombinācijām kā arī vējā, lai iegūtu maksimālo metiena attālumu: AIRRUS iesaka - metienam izmantot tikai vienu roku.


Index


Modelis


garums (cm)

tests (gr)

aukla (lb)

daļas


akcija
Z762-SL
spin
228
 1-7
2-8
2
M-F

Atsauksmes

30 produktu tajā pat kategorijā: