Īpašie piedāvājumi

Apskatītie produkti

Informācija

Facebook Fanu atlaides

Kļūsti par mūsu Facebook lapas sekotāju un nopelni 5 % atlaidi pirkumiem!

Spinings Hearty Rise White Veit 892 MH Limited edition

WV-892MH

Jauns produkts

hearty rise kolekcija

Uz pasūtījuma komplektēts spinings ar maināmiem atsvariem balansam! FUJI K sērijas TANGLE FREE gredzeni. Titan Mesh – tehnoloģija, kas nostiprina savienojumus ar smalku titāna sietu. Ergonomisks EVA rokturis, FUJI spoles turētājs. Tikai 250 eksemplāri! Atsevišķi var pasūtīt 10 gr. savienojamus atsvarus pa 5€ gabalā (nav komplektā)

Vairāk informācijas

Klientu atsauksmes

Vēl šai precei nav
pievienotu atsauksmju
Vērtēt preci

299,00 € AR PVN

Visa un Matercard
Visa un Matercard

Vairāk informācijas

Modelis Garums m. Posmi Tr. garums Svars gr. Tests gr.
WV-892MH 2.66 2 137 211 10-60

Hearty Rise – Tā ir Taivānas korporācijas Etuoh tirdzniecības marka, kura jau aptuveni 30 gadus ražo makšķeres lielākai daļai japāņu zīmolu. Tāpēc lielai daļai Hearty Rise makšķeru ir skaidri saredzama ārējo īpašību līdzība, kas raksturīga japāņu tirgiem.

Kompānijas lepnums ir ieviestā, unikālā tehnoloģija V-net, pie kuras tiek veidota kārta, savstarpēji, krusteniski sapītām vissmalkākajām grafīta šķiedrām, kuras ir izvietotas 45 grādu leņķī pret blankas asi. Šī kārta dod blankai ne tikai papildus stiprību, bet arī saglabā blankas apaļo formu saliecoties, kas padara makšķeres īpaši jūtīgas. Firmas asortimentā ir daudz pludiņu un jūras makšķeru, bet tieši spiningu programmai tiek veltīta īpaša uzmanība. Lielākai daļai spiningu sēriju ir pieejamas cenu svārstības, kuras galveno kārt atšķiras no izmantotās furnitūras (pašiem dārgākajiem modeļiem ir Fuji SIC Titanium gredzeni). Bez tā, blanku materiāls un kvalitāte paliek nemainīgi, un pircējs var izvēlēties sev piemērotāko. Visi Hearty Rise spiningi izceļas ar mazu svaru un augstu relaksācijas ātrumu, kas padara tos par ļoti jūtīgiem. Tie brīnišķīgi ir piemēroti mūsdienīgiem makšķerēšanas veidiem, bet izgatavošanas kvalitāte un komplektācija apmierinās pašus prasīgākos makšķerniekus.

Atsauksmes

30 produktu tajā pat kategorijā: