Īpašie piedāvājumi

Informācija

Facebook Fanu atlaides

Kļūsti par mūsu Facebook lapas sekotāju un nopelni 5 % atlaidi pirkumiem!

Par mums

Eurofishing.lv – Hotspot Design ™ apģērbu līnijas oficiālais pārstāvis Latvijā. Mēs esam jauns un salīdzinoši mazs uzņēmums un strādājam Latvijas un Lietuvas tirgiem. Esam vienoti mīlestībā pret makšķerēšanu, un mums tiešām patīk, tas ko mēs darām. Mēs personīgi pārbaudām, katru jaunu Hotspot Design modeli pirms tā pārdošanas. Cenšamies darīt visu, lai ikvienā pārdošanas solī Jūs sajustu mūsu rūpes. To, ko mēs darām, mēs cenšamies darīt, cik vien iespējams labi, vienlaikus mēģinot būt radoši un azartiski – tādi kā Hotspot Design.


Visu Hotspot Design ™ zīmolu apģērba svarīgākā iezīme ir, ka tie ir pagatavoti un sertificēti Oeko – Tex laboratorijā, kas ir nozīmīga īpašība apģērbu ražošanā. Oeko-Tex ™ sertificētais materiāls ļauj Hotspot Design ražot mīkstus, ērtus un vieglus apģērbus. Šīs lieliskās īpašības padara Hotspot Design ™ apģērbus par ideāliem ikdienas valkāšanai, kā arī profesionāliem un atpūtas nolūkiem, piemēram, makšķerēšanai, laivu braucieniem, pārgājieniem un aktīvām izklaidēm brīvā dabā.

Hotspot Design ™ apģērbi tiek pārdoti vairāk nekā 20 valstīs, tie ir pieejami plašā modeļu un krāsu klāstā.

Hotspot Design ™ ir kļuvusi par pasaules mēroga fenomenu. Hotspot DesignTM apģērbi ir atzīti, kā ērti un stilīgi universālas lietošanas apģērbi.

Mērķis         Nodrošināt īpašu komfortu, prieku un inovatīvus apģērbus makšķerniekiem un viņu ģimenēm!

Produkti      Hotspot Design klāstā pieejami vairāk nekā 60 modeļi.

E-pasts        shop@eurofishing.lv

Telefons      +37129764709; +37125558578 Klientu apkalpošanas serviss strādā darba dienās no 10.00 - 16.00. Gadījumā, ja neizdodas mūs sazvanīt, rakstiet uz e- pastu!