Īpašie piedāvājumi

Informācija

Facebook Fanu atlaides

Kļūsti par mūsu Facebook lapas sekotāju un nopelni 5 % atlaidi pirkumiem!

Visiem, kas iepērkas Eurofishing.lv, mēs garantējam 14 dienu preču atgriešanas iespēju.

Ja prece, kuru iegādājāties mūsu interneta veikalā, Jums nederēja vai nepatika, vai Jūs vienkārši pārdomājāt un to preci vairs nevēlaties, Jums ir iespēja to atgriezt atpakaļ, kā arī saņemt atpakaļ samaksāto naudu 14 dienu laikā no sūtījuma piegādes dienas.

Preču atgriešana ir bez maksas. Preces atgriešanai mēs paši samaksāsim par sūtījuma izsūtīšanu un atgriezīsim Jums naudu par šo iegādāto preci.

Taču, atgriežot Jums naudu par preci, kura Jums nav patikusi, mēs lūgsim ievērot sekojošus nosacījumus. To ievērošana ir saskanīgas sadarbības un abpusējas cieņas garants.

 

Atgriešanas termiņi un forma

  • Preci varat atgriezt 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas.
  • Ja gribēsiet atgriezt preci, Jums vajadzēs sazināties ar Eurofishing.lv klientu apkalpošanas speciālistu.
  • Preces jāatgriež oriģinālajā preču un sūtījuma iepakojumā.

 

 Preces izskats

 Preces netiks pieņemtas atpakaļ, ja:

  • Tās tika lietotas (nēsātas, valkātas un tml.);
  • Tās tika sabojātas;
  • Tām netika saglabātas preces lietošanas īpašības;
  • Zaudēts preces izskats;
  • No tām ir noņemtas oriģinālās etiķetes.

 

Naudas atgriešanas procedūra

Jūsu atgrieztās preces tiek nogādātas noliktavā, kur mūsu darbinieki izvērtē, vai preces ir atgrieztas ievērojot augstāk minētos nosacījumus. Ja nosacījumi netika ievēroti, nauda netiks atgriezta. Šādos gadījumos par preces piegādi un paņemšanu atpakaļ mēs vienosimies individuāli. Ja nosacījumi tika ievēroti, naudu pārskaitīsim uz Jūsu bankas kontu ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no atgriešanas formas aizpildīšanas datuma.

 

Minētie gadījumi atbilst Latvijas Republikas likumam un elementārai loģikai. Mēs neveidojam papildus šķēršļus un cenšamies brīvāk skatīties uz preču atgriešanu. Jo galu galā, mūsu mērķis ir vienkāršs, mēs gribam, lai gan Jūs, gan mēs būtu apmierināti.