Informācija

Facebook Fanu atlaides

Kļūsti par mūsu Facebook lapas sekotāju un nopelni 5 % atlaidi pirkumiem!

Pret odiem Šeit ir 6 preces.

Rādīt 1 - 6 of 6 vienības
 • 67,28 € 2014. gada jaunums

  InaTrap galda lampa - Odu lamatas. Paredzēta lietošanai iekštelpās, 2014. sezonas jaunums! Pēdējās paaudzes odu un insektu lamatas, kas apvienots ar eleganta dizaina galda lampu. Darbības princips: apvienota CCFL UV ipaša gaismas spuldze un nano/foto katalizes tehnoloģija, kas izdala oglekļa dioksīdu. Tādējādi Insektiem radot...

  67,28 €
  2014. gada jaunums
 • 11,95 € Pieejams

  MR-G ierīces maks. Kompakts, izturīga auduma maks Tumši zaļā „Olīvu” krāsā. Paredzēts ievietot MG-G ierīci lai to varētu piestiprināt pie ķermeņa vai cita priekšmeta. Papildus kabatas rezerves maiņas gāzes baloniem un plāksnītēm. Ērti stiprinās ar klipšu siksnas palīdzību.

  11,95 €
  Pieejams
 • 8,47 € Pieejams

  ThermaCell R-1 / refills. Aktīvās vielas maiņas plāksnīšu un gāzes balona komplekts 12 stundām 1 ThermaCELL butāna gāzes balons + 3 ThermaCELL insektu atbaidīšanas plāksnītes. Paredzētas ievietošanai visās Thermacell iekārtās.

  8,47 €
  Pieejams
 • 25,97 € Pieejams

  ThermaCell R-4 Maiņas komplekts Aktīvās vielas maiņas plāksnīšu un gāzes balonu komplekts 48 stundām 4 gab ThermaCELL butāna gāzes baloni + 12 ThermaCELL insektu atbaidīšanas plāksnītes. Paredzētas ievietošanai visās Thermacell iekārtās. Ekonomiskais iepakojums.

  25,97 €
  Pieejams
 • 39,98 € Pieejams

  ThermaCell MR-9W / Patio Lantern Piemērota terasēm, kempingiem, dārziem, pagalmiem, verandām u.c.. Īpaši iecienīts makšķerniekiem! Darbības lauks 4,5 x 4,5m Ekonomiska, gaiša LED laterna, kas vienlaicīgi darbojas kā Bezkontakta repelents , pasargā no jebkuriem insektiem, īpaši no odiem, knišļiem, ērcēm.

  39,98 €
  Pieejams
 • 33,99 € Pieejams

  ThermaCell MR-G / Olive Piemērots āra aktivitātēm. Portatīvs, viegls un kompakts. Darbības lauks 4,5 x 4,5m. Bezkontakta repelents , kas pasargā no jebkuriem insektiem, īpaši no odiem, knišļiem, ērcēm. Portatīvs, viegls un kompakts. Maksimāla aizsardzība tiem, kuri vēlas pavadīt laiku brīvā dabā.

  33,99 €
  Pieejams
Rādīt 1 - 6 of 6 vienības